Mały Domek to opcja dla szukających niezależnego lokum, bardzo opłacalna dla kilkuosobowych grup gości (cena wynajmu niezależna od ilości osób). Na parterze mieści się sypialnia, mały salonik jadalny z kominkiem, aneksem kuchennym, łazienka oraz toaleta. Na piętrze znajdują się sypialnie. Domek łącznie mieści 8 osób.
Cena wynajmu Małego Domku (za dobę): 250-300 zł
(patrz cennik)

Wyżywienie: istnieje możliwość zamówienia domowych posiłków (patrz cennik)


Duzy Dom oferuje do wyboru pokoje dwu lub trzyosobowe, każdy z własną łazienką. Opcjonalnie można wynająć przestronny (50 m2) Apartament Rodzinny składajacy sie z salonu z kominkiem i wygodnym łozem, łazienki i maleńkiego alkierzyka mieszczącego trzy dodatkowe miejsca sypialne (piętrus i singiel). Na dole Domu znajduje sie ogólnodostepna jadalnia z aneksem kuchennym.
Ceny wynajmu pokoi (za dobe): 45 zł/os, maluchy do 2 lat bezpłatnie (patrz cennik)
Cena Apartamentu (za dobe): 240 zł  (patrz cennik)

Wyżywienie: istnieje możliwość zamówienia domowych posiłków (patrz cennik)


Pracownia to samodzielny dom ze sporą salą z kominkiem, dużym piecem piecem, toaletą, aneksem kuchennym na parterze, oraz poddaszem mieszczącym kilka miejsc sypialnych z łazienką i toaletą. Pracownia może być wynajmowana podobnie jak mały domek w całości rodzinom lub grupom turystycznym poszukującym niezależnego i przestronnego lokum. Alternatywnie może być również wynajmowana na potrzeby różnego rodzaju warsztatów.
Cena wynajmu Pracowni (za dobę): 150-400 zł (patrz cennik)


Wyżywienie: istnieje możliwość zamówienia domowych posiłków (patrz cennik)

 

   
  © Puchat Gospodarstwo Agroturystyczne Nowica 21